Biz|About Us

GÜNE BİZİMLE BAŞLAYIN


ATDM TASARIM GRUBU olarak, sahip oldugumuz tasarim gücü, teknik bilgi, donanim, kurumsal yapi ve tecrübe ile mimari, iç mimari, peyzaj ve endüstriyel tasarim alanlarinda, birey ve kurumlara hizmet vermekteyiz.

Genç ve güçlü organizasyon yapisina sahip olan grubumuz, uluslararasi standartlara uygun olarak her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçeklestirebilecek kapasitededir.

Start The Day With Us


ATDM DESIGN GROUP is an architecture, interior design, industrial design and landscape firm which has been serving individuals and institutions with it’s design strength, technical and equipment knowledge, organizational structure and experience on its fields. Our young and strong organizational structure has the capacity to carry out all kind of projects in accordance with international standards.

MİMARİ=YAPI+ÇEVRE+MEKAN+TASARIM=ATDM


ARCHITECTURE=STRUCTURE+ENVIRONMENT+PLACE+DESIGN=ATDM


Amacımız


Memnuniyetiniz
Günümüz tasarım yaklaşımları ve teknolojileri ile kendini güncelleyen uzman kadroya sahip grubumuz, sizin talep ve ihtiyaçlarınızı algılayarak çözüm üretmekte, tasarım sürecinde mesleki kurallara, resmi kurum şartlarına, doğal çevreye bağlı mimari çözümler üretmeyi ilke edinmekte, estetik ve ergonomi adına kalıcı eserler meydana getirmektedir.
Mimari ve Çevre
Projenin sanatsal yönü kadar uygulanabilirliğine dikkat ederek detaylandirmaktadir. Kaynaklari dikkatli ve verimli kullanarak geri dönüşüm çözümleri, enerji korunumu ve performansı unsurlarını göz önünde bulundurulmakta, işverenin imkan ve kapasitesi dogrultusunda çözümler ile projenin uygulama ve üretim sürecinin planlanmasi amaçlanmaktadir.
Müşterilerimize yardimci olmak
Uygulamalarımızda bütçe, zaman ve çalisma gücünü iyi organize edip azami verimi alarak, günümüz uygulama teknik ve ürünlerinin kullanimina firsat vermekte, konusunda uzman ve tecrübeli ekiplerle, kurumsal yapiya, iş ahlak ve etiğine, ekip çalismasina, kişi-kurum ve özellikle mesleğe saygiyi değismez kural edinerek topluma hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


Our Missions


Your pleasure
We aim to work within today’s design approaches and techniques to create structures and environments which have long lasting of aesthetic quality and functionality. In the design process; our principle to produce architectural solutions depending on the conditions of the natural environment and vocational rules.
The environment and architecture
In our constructions, we consider the efficient use of today’s resources, recycling solutions, and also taking into consideration the elements of the energy saving and performance solutions as much as the project’s artistic path.
To help our clients
In construction process, workforce and time are well-organized by team with relevant specialists to give maximum profit to our clients. We ensure you receive the best possible design, innovation and service.